PROGRAM 1 (YOĞUN İNGİLİZCE PROGRAMI)

    Yoğun İngilizce programımızda;

  1. Ücretsiz seviye belirleme testi yapılır.
  2. Telefon görüşmemiz ile ihtiyaç analizi yapılır ve test sonucuna göre uygun kura yerleştirebilirsiniz.

             Her kur 8 hafta, toplam 96 dersten oluşur. Bu programın amacı; Ingilizce anlama ve kelime bilgisi geliştirmenin yanı sıra,dört temel becerinin (okuma, yazma, dinleme ve konuşma) kazandırılması ve etkin şekilde kullanılmasını sağlanmasıdır.

            Dersler, eğitim alanında (Üniversite ve MEB’te) deneyimli Yerli ve Yabancı öğretim elemanları tarafından verilmektedir. Gerekli ders kitapları kurumumuzdan da temin edilebilir. Dersi veren öğretim elemanı tarafından belli zamanlarda buradan ödevler verilerek öğrencilerin gelişim süreci de izlenir. Kullanılan bu kitap dışındaki alıştırma materyalleri dil okulumuz tarafından öğrencilere temin edilir.  

           Her kur sonunda bir yeterlilik sınavı ile katılımcımız bir üst kura geçme hakkı kazanır. Kur sonu sınavı dört beceriyi (okuma, yazma, dinleme ve konuşma) içeren bir sınavdır. Tamamı çevrimiçi olan bu program için Zoom uygulaması kullanılmaktadır. Ayrıca, öğrencilerimizin gelişimi ile ilgili haftalık dönütler verilerek bilgilendirme yapılır. 

·         PROGRAMDAKİ KURLAR: A0 (Zero Beginner), A1 (Beginner), A2 (Elementary), B1 (Pre-Intermediate), B1+ (Intermediate), B2 (Upper Intermediate), C1 (Pre-Advanced), C2(Advanced)

 PROGRAMDA TERCİH EDEBİLECEĞİNİZ DERS GÜN VE SAATLERİ:

 Hafta içi 3 gün ( Salı, Çarşamba, Perşembe), 9 hafta sürer

  1. opsiyon: Hafta İçi Gündüz Sabah ve Öğleden sonra seçenekleriyle,
  2. opsiyon: Hafta İçi Akşam 19:30-21:50

Hafta sonu iki gün (Cumartesi, Pazar) 10 hafta sürer toplam 80 ders içerir.

1.opsiyon: Hafta Sonu Sabah (10:00-13:00 arası) 

2.opsiyon: Hafta Sonu Öğleden sonra (14:00-17:00) veya 

  • Kurs ücret ödemeleri her kurun başında peşin olarak yapılır; Peşin ödemelerde 1850 TL+KDV, 2 taksitli ödemelerde 2200+KDV
Last modified: Saturday, 13 February 2021, 7:57 AM